top of page
2.png

תהליך התפתחות שנתי עם אלה מירום
בכליל ובטבע של הגליל המערבי
*

ימי ב' אחת לשבועיים 0900-1300

נובמבר 2021 – יוני 2022
*
*כנראה שיצאו רכבים מאיזור פרדס חנה*

 

לפגוש את עצמך בקשב עמוק
לצאת מדפוסים ישנים
להכיר כלים חדשים
להרפות ולהטען
לפרוץ דרך


איך זה יראה?

נפגש אחת לשבועיים לבוקר שלם של עבודה רגשית-תודעתית
לפעמים בסטודיו מקסים ולפעמים במקומות בטבע של הגליל המערבי.

 

התהליך ישלב:

- עבודה עומק התנסותית אישית וקבוצתית

- שיעורים בתחום הנפשי-תודעתי (ראו נושאים למטה)

- השהייה בטבע תסייע לנו בהעמקה

 

התהליך מיועד בראש ובראשונה לתמוך במסע האישי של כל אחד ואחת המשתתפים.
נקודת ההתחלה היא איפה שאתם, הכוונה היא לפגוש אתכם בדיוק שם – להתרווח,
לשים שורשים ולצמוח לאן שצריך.
הכוונה היא ליצור מרחב אוהב לחקירה אמיתית וכנה
ולחזק את הקשב לקול הפנימי של כל אחת/ד מהמשתתפים בכדי שיהיה בולט ומשמעותי יותר
בכל חלקי החיים ויהווה מצפן לחיים של חיבור, חמלה וחירות ביום יום.

 

                                   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

כלים ותורות ידע עקריים שהם חלק מעבודתי:


מיידפולנס – זהו כלי מרכזי עבורי. מנסיוני ללא עירות תודעתית לא ניתן לקיים שינוי, ריפוי או צמיחה כלשהי. מזה 20 שנה מיינדפולנס ביום יום הינו אבן דרך בהתפתחות האישית שלי ובעבודתי כמנחה ומטפלת.

פסיכותרפיה גופנית – כבני אדם הגוף שלנו מרכז את הידע של התת מודע והעל מודע שלנו. הקשב שלנו אליו פותח לנו עולמות שלמים אותם אנחנו מדחיקים. העירות לגוף ולתחושותיו היא מפתח ענק לחיים בחוויה של חיבור ועוצמה.

אקו תרפיה -  האדמה וכוחות הטבע מגלמים בתוכם עוצמה פשוטה ואדירה הם עצמם מורים ומרפאים בעלי עוצמה לאין שיעור. בריטריטים וסדנאות שהנחיתי נוכחתי להבין שהאדמה מספקת הרבה הרבה מעבר למה שאני כמנחה ומטפלת יכולה לתת ולכן זהו עונג גדול עבורי לרתום את איכויות היופי והחוכמה האדירה של הפלנטה עבור ההתפתחות שלנו כבני אדם.

התקשרות בריאה – היכולת ליצר קירבה ואנטימיות עם עצמינו, עם האנשים הקרובים אלינו ביותר ואלו הסובבים אותנו, היכולת לתמוך ולהתמך היא מרכיב עצום ביכולת שלנו לחוות סיפוק, שימחה ורווחה בחיים האלו. הכלים שקיבלתי בלימודי האקומי ותקשורת מקרבת שינו את חיי ואני רואה כמה הם משנים את החיים של המטופלים שלי.

מיניות ומגדר – ההבנה של הכוחות הזכריים והנקביים הפועלים בתוכינו, ומחוצה לנו, ההבנה והריפוי שלנו כנשים וגברים את הדפוסים הפצועים שעדיין מנהלים את יחס שלנו למיניות ולגוף חייבים לקבל מקום. זוהי אינה כוונה שעומדת בפני

עצמה אלא מרחב שיקבל מקום במכלול העבודה בכלל לאפשר ריפוי וצמיחה.

אותנטיות בתנועה – היכולת לנוע באותנטיות וליצר חופש הולך וגובר בגוף מייצר חוויה של חופש וחופשיות ותנועת חיים רחבה יותר שהיא נעימה ומספקת. תנועה חופשית שאינה מתוך ריצוי וללא אג'נדה מכניסה רוח של יצירתיות, נוחות, ספונטניות, משחקיות. התנועות שהגוף שלנו רוצה להביע, מהפשוטה ביותר למורכבת ביותר גלום בהן סוד, הקשר לתנועה הפנימית מהווה חיבור למצבי תודעה ורגש. 

ליווי רוחני – כיצד נוכל להיות בשירות של המיסתורין, בשירות של המהות העמוקה ביותר בתוכינו? באשר היא ובאשר שמה. יש ניצוץ שמלווה אותנו כבני אדמה מיום היוולדינו, מימים ימימה ולנצח. איך נוכל להרפות מהרעשים ולהקשיב לו מתוך קול דממה דקה, לאפשר לו להנחות אותנו, להתמסר?
היותינו בני אדמה אנחנו חיים בין הנסתר לגלוי, כיצד נוכל להיות ערים לגוף כמו גם להיותנו רחבים הרבה יותר מן הקיום בו.

 

                                 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

קצת על אלה מירום: פסיכותרפיסטית ומזה 20 שנה מנחה תהליכי התפתחות רגשיים תודעתיים בארץ ובעולם. בעלת קליניקה בפסיכותרפיה גופנית מבוססת מיינדפולנס לטיפול אישי וזוגי בצפון ובפרדס חנה. בוגרת לימודי האקומי, בוגרת תוכנית הכשרה לטיפול זוגי, בעלת הסמכה בליווי רוחני, בעלת תואר ראשון בחקר דתות ותואר שני במיסטיקה יהודית, בעלת הסמכה כרבה מהתנועה ליהדות מתחדשת, בוגרת תוכנית להנחיית קבוצות CCTI, בוגרת השתלמויות בתחום של טנטרה, תנועה, שמאניזם, ומיניות. ובעיקר בעיקר חוקרת מושבעת של החיים האלו בגוף אדם על כל צורותיו ומעבר. אמא לשחר ועדי ליה המופלאות וחיה בכפר האקולוגי כליל.

המפגשים ייתקיימו: נובמבר 2020 - יוני 2021, ימי ב' אחת לשבועיים 0900 - 1300

מפגש ראשון 22.11

עלות הקורס: 2,900 שנתי (הרשמה מוקדמת עד 15.10)
3,300 (הרשמה רגילה עד 13.11)

(ניתן לשלם בתשלומים) *ההשתתפות מותנית בשיחה עם אלה
 

לשיחת היכרות ובכל שאלה אל תהססו לשלוח הודעת "וואטס אפ" לטלפון 050-7560815 
 

הזיזו הצידה לעוד עדויות

זאזו בר שלום 

מוזיקאית ומפיקה 

יש קסמים בעולם.

מעולם לא ראיתי טרנפורמציה בעוצמה ובמהירות שכזו לפני שעברתי פורום עם אלה מי-רום.

אין מילים לתאר את המרחב הזה חוץ מפלא גדול.

 

פורום של אלה זה רחם גדולה.

ברגע אחד של נוכחות, של הקשבה וקבלה רדיקלית ומצד שני של אמת נחרצת ופשטות, ולפתע אדם אמיץ פוגש את הפחדיו הכי גדולים וחוצה דרך שערי כאב עצומים. בצד השני מחכה לו לידה מחדש. שחרור המטען הרגשי בעמדה כזו זו הרפואה הכי עמוקה ורדיקלית שזכיתי להיות עדה אליה.

 

אלה מחזיקה מרחב שמאני מחשמל שמאפשר צלילה פנימה אל הלא נודע, גילוי עמוק ופליאה הכוחות החיים העוברים דרכינו.

כל מה שקורה בפורום רלוונטי ותומך את המסעות של כל אחד במעגל, בין אם אני במרכז המעגל משתפת ובין אם אני במעגל עצמו, תומכת וקשובה למתרחש.


אלה מי-רום, פסיכותרפיסטית מנחה תהליכי עומק
מזה 20 שנה מנחה תהליכי התפתחות רגשיים תודעתיים בארץ ובעולם. בעלת קליניקה בפסיכותרפיה גופנית מבוססת מיינדפולנס לטיפול אישי וזוגי בצפון ובפרדס חנה. בוגרת לימודי האקומי, בוגרת תוכנית הכשרה לטיפול זוגי, בעלת הסמכה בליווי רוחני, בעלת תואר ראשון בחקר דתות ותואר שני במיסטיקה יהודית, בעלת הסמכה כרבה מהתנועה ליהדות מתחדשת, בוגרת תוכנית להנחיית קבוצות CCTI, בוגרת השתלמויות בתחום של טנטרה, תנועה, שמאניזם, ומיניות. ובעיקר בעיקר חוקרת מושבעת של החיים האלו בגוף אדם על כל צורותיו ומעבר. אמא לשחר ועדי ליה
המופלאות וחיה בכפר האקולוגי כליל. .

דרכי הרוחנית כאדם בוגר החלה בתחילת שנות ה20 לחיי עם
החוכמה הבודהיסטית, ומאז עבודתי ממשיכה להעמיק ולהיות מושפעת משאמניזם, טנטרה ומיניות, קבלה, מוזיקה ותנועה, עבודה עם "הילד הפנימי", פסיכותרפיה גופנית, ועוד. אני מביאה מחכמה שנובעת מתוכי בהשראת מורים ומנטורים מופלאים שהיתה לי הזכות לפגוש בדרך, ללמוד ולספוג מהם.

יצירת אינטימיות וזרימה של אנרגיית החיים הינה הפוקוס המרכזי בחיי, עבור עצמי ועבור אחרים.
אני מזמינה אותכם לפרוץ מעבר לדפוסים ליצירת יחסים עמוקים ומלאים עם עצמך, עם האנשים שאתם אוהבים ועם הבריאה כולה.

7339_10153412828333823_91762166538000086

הגילוי העמוק ביותר עבורינו כבני אדם הוא האפשרות לדעת את מהותינו הפנימית: זו הייחודית לנו וזו הקולקטיבית- המחברת אותנו אל כלל המארג האנושי, ואף לבריאה כולה. הדרך היא דרך של חמלה עמוקה, קודם כל עבור עצמינו - בכוליות שלנו, גם לחלקים שנראים לנו הנוראיים ביותר.
זה איננו מסע בודד, הרבה פעמים אנחנו צריכים שמישהו יזכיר לנו ויאיר פנס באפלה. יש בנו שיכחה, כל התרבות בה גדלנו לא בהכרח כיוונה אותנו לפלאיות שבעצמינו  ובבריאה –
את, אתה, אני פלא.
אני כאן, ורוצה להיות בשירות לצמיחה של כל איש ואישה שבוחרים להכנס לתהליך איתי. כבר זכיתי להיות עדה ללא מעט פריצות דרך של אנשים בסדנאות ובסמינרים אותם אני מנחה ואף בקליניקה, וזהו הדבר המרגש ביותר עבורי וזכות ענקית. אין דבר שמרגש אותי יותר מלהזכר יחד.     
אלה

מעוניינים בעוד פרטים?

Sequoia-36.jpg
bottom of page